Uterumsstomme Landskap Glimma RobustB 4845 x D 2930 mm
32 799 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4845 mm
Djup:
2930 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
12 845 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 1
18 849 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 4-Spot
14 049 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 2930 mm
8 849 kr
Glimma Robust
B 4845 x D 2930 mm
32 799 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60852031 |
| Bredd | 4845 mm |
| Djup | 2930 mm |
| Färg | Natur |
| Produkttyp | Fasadmonterat uterum |
| Area | 14,2 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2250 mm |
| Fram 2 | 2250 mm |
| Vänster | 2700 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 2700 mm |
| Djup Tak | 3000 mm |
| Bredd Tak | 3124 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 876 |
| Djup Tak | 3000 |
| Bredd Tak | 3124 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




