Uterumsstomme Landskap Glimma RobustB 4845 x D 3230 mm
33 249 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4845 mm
Djup:
3230 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 4-Spot
14 049 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 3230 mm
8 849 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 1
18 849 kr
Glimma Robust
B 4845 x D 3230 mm
33 249 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60852032 |
| Bredd | 4845 mm |
| Djup | 3230 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 15,6 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2250 mm |
| Fram 2 | 2250 mm |
| Vänster | 3000 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3000 mm |
| Djup Tak | 3000 mm |
| Bredd Tak | 3424 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 876 |
| Area | 15,6 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




