Uterumsstomme Landskap Glimma RobustB 4845 x D 3830 mm
36 999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4845 mm
Djup:
3830 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 1
18 849 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 3830 mm
10 099 kr
Glimma Robust
B 4845 x D 3830 mm
36 999 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60852034 |
| Bredd | 4845 mm |
| Djup | 3830 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 18,6 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2250 mm |
| Fram 2 | 2250 mm |
| Vänster | 3600 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3600 mm |
| Djup Tak | 3000 mm |
| Bredd Tak | 4024 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 876 |
| Area | 18,6 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




