Uterumsstomme Landskap Glimma RobustB 5645 x D 4130 mm
39 799 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5645 mm
Djup:
4130 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
17 785 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 1
18 849 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 4130 mm
10 299 kr
Glimma Robust
B 5645 x D 4130 mm
39 799 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60852040 |
| Bredd | 5645 mm |
| Djup | 4130 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 23,3 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2650 mm |
| Fram 2 | 2650 mm |
| Vänster | 3900 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3900 mm |
| Djup Tak | 3500 mm |
| Bredd Tak | 4324 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 1276 |
| Area | 23,3 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




