Uterumsstomme Landskap Glimma RobustB 6345 x D 4130 mm
41 799 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
6345 mm
Djup:
4130 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 2
21 549 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 4130 mm
10 299 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 kr
Glimma Robust
B 6345 x D 4130 mm
41 799 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60852055 |
| Bredd | 6345 mm |
| Djup | 4130 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 26,2 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3000 mm |
| Fram 2 | 3000 mm |
| Vänster | 3900 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3900 mm |
| Djup Tak | 4000 mm |
| Bredd Tak | 4324 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 1626 |
| Area | 26,2 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




