Uterumsstomme Landskap Glimma RobustB 7545 x D 3230 mm
40 049 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7545 mm
Djup:
3230 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
17 785 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma Robust D 3230 mm
8 849 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma Robust 2
21 549 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 4-Spot
14 049 kr
Glimma Robust
B 7545 x D 3230 mm
40 049 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60852062 |
| Bredd | 7545 mm |
| Djup | 3230 mm |
| Färg | Natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 24,5 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3600 mm |
| Fram 2 | 3600 mm |
| Vänster | 3000 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3000 mm |
| Djup Tak | 4500 mm |
| Bredd Tak | 3424 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 2226 |
| Area | 24,5 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




