Uterumsstomme Landskap GlimmaB 3657 x D 3657 mm
31 899 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
3657 mm
Djup:
3657 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 1
18 849 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3657
9 049 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
12 845 kr
Glimma
B 3657 x D 3657 mm
31 899 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849589 |
| Bredd | 3657 mm |
| Djup | 3657 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 13,4 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3427 mm |
| Vänster | 3427 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3427 mm |
| Djup Tak | 2500 mm |
| Bredd Tak | 4904 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 499 |
| Area | 13,4 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




