Uterumsstomme Landskap GlimmaB 4380 x D 4380 mm
35 099 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4380 mm
Djup:
4380 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3980
10 299 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 1
18 849 kr
Glimma
B 4380 x D 4380 mm
35 099 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849602 |
| Bredd | 4380 mm |
| Djup | 4380 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 19,2 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 4150 mm |
| Vänster | 4150 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 4150 mm |
| Djup Tak | 2500 mm |
| Bredd Tak | 4904 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 830 |
| Area | 19,2 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




