Uterumsstomme Landskap GlimmaB 4953 x D 3657 mm
36 899 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4953 mm
Djup:
3657 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 1
18 849 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3657
9 049 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 kr
Glimma
B 4953 x D 3657 mm
36 899 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849613 |
| Bredd | 4953 mm |
| Djup | 3657 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 18,1 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2304 mm |
| Fram 2 | 2304 mm |
| Vänster | 3427 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3427 mm |
| Djup Tak | 3000 mm |
| Bredd Tak | 4904 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 1117 |
| Area | 18,1 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




