Uterumsstomme Landskap GlimmaB 4953 x D 3580 mm
36 799 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4953 mm
Djup:
3580 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3657
9 049 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 1
18 849 kr
Glimma
B 4953 x D 3580 mm
36 799 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849614 |
| Bredd | 4953 mm |
| Djup | 3580 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 17,7 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2304 mm |
| Fram 2 | 2304 mm |
| Vänster | 3350 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3350 mm |
| Djup Tak | 3000 mm |
| Bredd Tak | 4904 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 1117 |
| Area | 17,7 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




