Uterumsstomme Landskap GlimmaB 5399 x D 3357 mm
34 699 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5399 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 1
18 849 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3657
9 049 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 4-Spot
14 049 kr
Glimma
B 5399 x D 3357 mm
34 699 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849622 |
| Bredd | 5399 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 18,1 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2527 mm |
| Fram 2 | 2527 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 3000 mm |
| Bredd Tak | 3678 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 1340 |
| Area | 18,1 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




