Uterumsstomme Landskap GlimmaB 5399 x D 3980 mm
38 699 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5399 mm
Djup:
3980 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 1
18 849 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3980
10 299 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
17 785 kr
Glimma
B 5399 x D 3980 mm
38 699 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849625 |
| Bredd | 5399 mm |
| Djup | 3980 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 21,5 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2527 mm |
| Fram 2 | 2527 mm |
| Vänster | 3750 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3750 mm |
| Djup Tak | 3000 mm |
| Bredd Tak | 4904 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 1340 |
| Area | 21,5 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




