Uterumsstomme Landskap GlimmaB 7199 x D 3357 mm
39 249 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7199 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 4-Spot
14 049 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 2
21 549 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3657
9 049 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
17 785 kr
Glimma
B 7199 x D 3357 mm
39 249 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849637 |
| Bredd | 7199 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 24,2 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3427 mm |
| Fram 2 | 3427 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 4000 mm |
| Bredd Tak | 3678 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 2240 |
| Area | 24,2 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




