Uterumsstomme Landskap GlimmaB 7199 x D 3580 mm
43 349 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7199 mm
Djup:
3580 mm
Uterumssäsong:
GrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3657
9 049 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 2
21 549 kr
Glimma
B 7199 x D 3580 mm
43 349 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849639 |
| Bredd | 7199 mm |
| Djup | 3580 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 25,8 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3427 mm |
| Fram 2 | 3427 mm |
| Vänster | 3350 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3350 mm |
| Djup Tak | 4000 mm |
| Bredd Tak | 4904 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 2240 |
| Area | 25,8 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




