Uterumsstomme Landskap GlimmaB 6245 x D 3657 mm
40 699 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
6245 mm
Djup:
3657 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 2
21 549 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3657
9 049 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
17 785 kr
Glimma
B 6245 x D 3657 mm
40 699 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849643 |
| Bredd | 6245 mm |
| Djup | 3657 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 22,8 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2950 mm |
| Fram 2 | 2950 mm |
| Vänster | 3427 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3427 mm |
| Djup Tak | 3500 mm |
| Bredd Tak | 4904 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 1763 |
| Area | 22,8 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




