Uterumsstomme Landskap GlimmaB 7845 x D 3357 mm
40 899 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7845 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 4-Spot
14 049 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3657
9 049 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 2
21 549 kr
Glimma
B 7845 x D 3357 mm
40 899 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849652 |
| Bredd | 7845 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 26,3 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3750 mm |
| Fram 2 | 3750 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 4500 mm |
| Bredd Tak | 3678 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 2563 |
| Area | 26,3 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




