Uterumsstomme Landskap GlimmaB 7845 x D 4380 mm
46 399 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7845 mm
Djup:
4380 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 6-Spot
19 799 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 35m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
22 725 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3980
10 299 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 2
21 549 kr
Glimma
B 7845 x D 4380 mm
46 399 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849656 |
| Bredd | 7845 mm |
| Djup | 4380 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 34,4 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3750 mm |
| Fram 2 | 3750 mm |
| Vänster | 4150 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 4150 mm |
| Djup Tak | 4500 mm |
| Bredd Tak | 4904 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 2563 |
| Area | 34,4 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




