Uterumsstomme Landskap GlimmaB 8645 x D 3357 mm
42 899 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
8645 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Glimma 4-Spot
14 049 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Glimma 2
21 549 krTakavvattningTakavvattning Landskap Glimma B 3657
9 049 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 kr
Glimma
B 8645 x D 3357 mm
42 899 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849657 |
| Bredd | 8645 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 29 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 4150 mm |
| Fram 2 | 4150 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 21 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 5000 mm |
| Bredd Tak | 3678 mm |
| Antal tak | 2 st |
| Gavelspetsfönster | 2963 |
| Area | 29 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Sadeltak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Glimma |
| Snözon | 3 |




