Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 4030 x D 2930mm
23 599 kr
16 519 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4030 mm
Djup:
2930 mm
Uterumssäsong:

Skimra Robust
B 4030 x D 2930mm
16 519 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066779 |
| Bredd | 4030 mm |
| Djup | 2930 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 11,8 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3800 mm |
| Vänster | 2700 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 2700 mm |
| Djup Tak | 3180 mm |
| Bredd Tak | 4186 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 11,8 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




