Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 4445 x D 2930mm
25 199 kr
17 639 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4445 mm
Djup:
2930 mm
Uterumssäsong:

Skimra Robust
B 4445 x D 2930mm
17 639 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066789 |
| Bredd | 4445 mm |
| Djup | 2930 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 13 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2050 mm |
| Fram 2 | 2050 mm |
| Vänster | 2700 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 2700 mm |
| Djup Tak | 3180 mm |
| Bredd Tak | 4601 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 13 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




