Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 4645 x D 3530mm
27 649 kr
19 354 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4645 mm
Djup:
3530 mm
Uterumssäsong:

Skimra Robust
B 4645 x D 3530mm
19 354 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066796 |
| Bredd | 4645 mm |
| Djup | 3530 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 16,4 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2150 mm |
| Fram 2 | 2150 mm |
| Vänster | 3300 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3300 mm |
| Djup Tak | 3780 mm |
| Bredd Tak | 4801 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 16,4 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




