Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 5045 x D 3830mm
31 049 kr
21 734 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5045 mm
Djup:
3830 mm
Uterumssäsong:

Skimra Robust
B 5045 x D 3830mm
21 734 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066802 |
| Bredd | 5045 mm |
| Djup | 3830 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 19,3 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2350 mm |
| Fram 2 | 2350 mm |
| Vänster | 3600 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3600 mm |
| Djup Tak | 4080 mm |
| Bredd Tak | 5201 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 19,3 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




