Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 5445 x D 4130mm
32 649 kr
22 854 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5445 mm
Djup:
4130 mm
Uterumssäsong:

Skimra Robust
B 5445 x D 4130mm
22 854 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066813 |
| Bredd | 5445 mm |
| Djup | 4130 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 22,5 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2550 mm |
| Fram 2 | 2550 mm |
| Vänster | 3900 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3900 mm |
| Djup Tak | 4380 mm |
| Bredd Tak | 5601 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 22,5 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




