Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 6545 x D 3830mm
34 299 kr
24 009 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
6545 mm
Djup:
3830 mm
Uterumssäsong:

Skimra Robust
B 6545 x D 3830mm
24 009 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066837 |
| Bredd | 6545 mm |
| Djup | 3830 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 25,1 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3100 mm |
| Fram 2 | 3100 mm |
| Vänster | 3600 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3600 mm |
| Djup Tak | 4080 mm |
| Bredd Tak | 6701 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 25,1 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




