Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 3530 x D 3230 mm
22 549 kr
15 784 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
3530 mm
Djup:
3230 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 3530 Vit
3 749 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
12 845 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 4-Spot
13 399 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 2
14 137 kr
Skimra Robust
B 3530 x D 3230 mm
15 784 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851923 |
| Bredd | 3530 mm |
| Djup | 3230 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 11,4 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3300 mm |
| Vänster | 3000 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3000 mm |
| Djup Tak | 3480 mm |
| Bredd Tak | 3686 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 11,4 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




