Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 4130 x D 3530 mm
25 949 kr
15 549 krSpara 40 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4130 mm
Djup:
3530 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 2
14 137 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 4130 Vit
4 612 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
12 845 kr
Skimra Robust
B 4130 x D 3530 mm
15 549 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851934 |
| Bredd | 4130 mm |
| Djup | 3530 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 14,6 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3900 mm |
| Vänster | 3300 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3300 mm |
| Djup Tak | 3780 mm |
| Bredd Tak | 4286 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 14,6 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




