Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 4845 x D 4130 mm
30 049 kr
18 499 krSpara 38 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4845 mm
Djup:
4130 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 2
14 137 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 4845 Vit
4 687 kr
Skimra Robust
B 4845 x D 4130 mm
18 499 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851946 |
| Bredd | 4845 mm |
| Djup | 4130 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 20 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2250 mm |
| Fram 2 | 2250 mm |
| Vänster | 3900 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3900 mm |
| Djup Tak | 4380 mm |
| Bredd Tak | 5001 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 20 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




