Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 5645 x D 3830 mm
31 549 kr
22 084 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5645 mm
Djup:
3830 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 5645 Vit
4 762 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
17 785 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 8-Spot
21 799 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 2
14 137 kr
Skimra Robust
B 5645 x D 3830 mm
22 084 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851950 |
| Bredd | 5645 mm |
| Djup | 3830 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 21,6 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2650 mm |
| Fram 2 | 2650 mm |
| Vänster | 3600 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3600 mm |
| Djup Tak | 4080 mm |
| Bredd Tak | 5801 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 21,6 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




