Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 5145 x D 3230 mm
28 649 kr
20 054 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5145 mm
Djup:
3230 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 8-Spot
21 799 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 5145 Vit
4 374 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 2
14 137 kr
Skimra Robust
B 5145 x D 3230 mm
20 054 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851953 |
| Bredd | 5145 mm |
| Djup | 3230 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 16,6 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2400 mm |
| Fram 2 | 2400 mm |
| Vänster | 3000 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3000 mm |
| Djup Tak | 3480 mm |
| Bredd Tak | 5301 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 16,6 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




