Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 5145 x D 4130 mm
32 349 kr
19 499 krSpara 40 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5145 mm
Djup:
4130 mm
Uterumssäsong:
GrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 2
14 137 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
17 785 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 5145 Vit
4 374 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 8-Spot
21 799 kr
Skimra Robust
B 5145 x D 4130 mm
19 499 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851956 |
| Bredd | 5145 mm |
| Djup | 4130 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 21,2 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2400 mm |
| Fram 2 | 2400 mm |
| Vänster | 3900 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3900 mm |
| Djup Tak | 4380 mm |
| Bredd Tak | 5301 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 21,2 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




