Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 5745 x D 4130 mm
32 899 kr
19 999 krSpara 39 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5745 mm
Djup:
4130 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 5745 Vit
4 444 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 8-Spot
21 799 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 2
14 137 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 25m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
17 785 kr
Skimra Robust
B 5745 x D 4130 mm
19 999 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851961 |
| Bredd | 5745 mm |
| Djup | 4130 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 23,7 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 2700 mm |
| Fram 2 | 2700 mm |
| Vänster | 3900 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3900 mm |
| Djup Tak | 4380 mm |
| Bredd Tak | 5901 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 23,7 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




