Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 7545 x D 4130 mm
38 599 kr
23 499 krSpara 39 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
7545 mm
Djup:
4130 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 12-Spot
31 149 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 7575 Vit
5 024 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 35m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
22 725 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 3
15 084 kr
Skimra Robust
B 7545 x D 4130 mm
23 499 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851976 |
| Bredd | 7545 mm |
| Djup | 4130 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 31,3 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3600 mm |
| Fram 2 | 3600 mm |
| Vänster | 3900 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3900 mm |
| Djup Tak | 4380 mm |
| Bredd Tak | 7731 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 31,3 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




