Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 8145 x D 2930 mm
33 249 kr
23 274 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
8145 mm
Djup:
2930 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 8145 Vit
5 849 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 3
15 084 krIntegrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 12-Spot
31 149 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 kr
Skimra Robust
B 8145 x D 2930 mm
23 274 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851977 |
| Bredd | 8145 mm |
| Djup | 2930 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 23,9 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3900 mm |
| Fram 2 | 3900 mm |
| Vänster | 2700 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 2700 mm |
| Djup Tak | 3180 mm |
| Bredd Tak | 8301 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 23,9 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




