Uterumsstomme Landskap Skimra RobustB 8145 x D 3230 mm
34 749 kr
24 324 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
8145 mm
Djup:
3230 mm
Uterumssäsong:
Integrerad LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 12-Spot
31 149 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 30m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
20 499 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra Robust 3
15 084 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra Robust B 8145 Vit
5 849 kr
Skimra Robust
B 8145 x D 3230 mm
24 324 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Obs!Tak ingår ej
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60851978 |
| Bredd | 8145 mm |
| Djup | 3230 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 26,3 m² |
| Uterumssäsong | Vår till Höst, Året runt |
| Fram 1 | 3900 mm |
| Fram 2 | 3900 mm |
| Vänster | 3000 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3000 mm |
| Djup Tak | 3480 mm |
| Bredd Tak | 8301 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 26,3 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Året Runt |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




