Uterumsstomme Landskap SkimraB 4080 x D 3357mm
25 249 kr
17 674 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4080 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 4080 x D 3357mm
17 674 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066678 |
| Bredd | 4080 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 13,7 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3850 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 3607 mm |
| Bredd Tak | 4236 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 13,7 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




