Uterumsstomme Landskap SkimraB 4180 x D 3580mm
26 149 kr
18 304 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4180 mm
Djup:
3580 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 4180 x D 3580mm
18 304 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066686 |
| Bredd | 4180 mm |
| Djup | 3580 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 15 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3950 mm |
| Vänster | 3350 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3350 mm |
| Djup Tak | 3830 mm |
| Bredd Tak | 4336 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 15 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




