Uterumsstomme Landskap SkimraB 4180 x D 3980mm
27 649 kr
19 354 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4180 mm
Djup:
3980 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 4180 x D 3980mm
19 354 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066687 |
| Bredd | 4180 mm |
| Djup | 3980 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 16,6 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3950 mm |
| Vänster | 3750 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3750 mm |
| Djup Tak | 4230 mm |
| Bredd Tak | 4336 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 16,6 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




