Uterumsstomme Landskap SkimraB 4680 x D 4780mm
31 099 kr
21 769 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4680 mm
Djup:
4780 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 4680 x D 4780mm
21 769 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066713 |
| Bredd | 4680 mm |
| Djup | 4780 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 22,4 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 4450 mm |
| Vänster | 4550 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 4550 mm |
| Djup Tak | 5030 mm |
| Bredd Tak | 4836 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 22,4 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




