Uterumsstomme Landskap SkimraB 4353 x D 3980mm
29 049 kr
20 334 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4353 mm
Djup:
3980 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 4353 x D 3980mm
20 334 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066717 |
| Bredd | 4353 mm |
| Djup | 3980 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 17,3 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2004 mm |
| Fram 2 | 2004 mm |
| Vänster | 3750 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3750 mm |
| Djup Tak | 4230 mm |
| Bredd Tak | 4509 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 17,3 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




