Uterumsstomme Landskap SkimraB 4353 x D 4380mm
30 549 kr
21 384 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4353 mm
Djup:
4380 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 4353 x D 4380mm
21 384 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066718 |
| Bredd | 4353 mm |
| Djup | 4380 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 19,1 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2004 mm |
| Fram 2 | 2004 mm |
| Vänster | 4150 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 4150 mm |
| Djup Tak | 4630 mm |
| Bredd Tak | 4509 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 19,1 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




