Uterumsstomme Landskap SkimraB 4753 x D 3580mm
27 899 kr
19 529 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4753 mm
Djup:
3580 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 4753 x D 3580mm
19 529 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066722 |
| Bredd | 4753 mm |
| Djup | 3580 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 17 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2204 mm |
| Fram 2 | 2204 mm |
| Vänster | 3350 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3350 mm |
| Djup Tak | 3830 mm |
| Bredd Tak | 4909 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 17 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




