Uterumsstomme Landskap SkimraB 5199 x D 3657mm
30 449 kr
21 314 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5199 mm
Djup:
3657 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 5199 x D 3657mm
21 314 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066733 |
| Bredd | 5199 mm |
| Djup | 3657 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 19 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2427 mm |
| Fram 2 | 2427 mm |
| Vänster | 3427 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3427 mm |
| Djup Tak | 3907 mm |
| Bredd Tak | 5355 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 19 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




