Uterumsstomme Landskap SkimraB 5199 x D 4380mm
33 449 kr
23 414 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5199 mm
Djup:
4380 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 5199 x D 4380mm
23 414 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066736 |
| Bredd | 5199 mm |
| Djup | 4380 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 22,8 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2427 mm |
| Fram 2 | 2427 mm |
| Vänster | 4150 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 4150 mm |
| Djup Tak | 4630 mm |
| Bredd Tak | 5355 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 22,8 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




