Uterumsstomme Landskap SkimraB 5799 x D 3580mm
30 699 kr
21 489 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
5799 mm
Djup:
3580 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 5799 x D 3580mm
21 489 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066746 |
| Bredd | 5799 mm |
| Djup | 3580 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 20,8 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 2727 mm |
| Fram 2 | 2727 mm |
| Vänster | 3350 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3350 mm |
| Djup Tak | 3830 mm |
| Bredd Tak | 5955 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 20,8 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




