Uterumsstomme Landskap SkimraB 6399 x D 3657mm
33 399 kr
23 379 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
6399 mm
Djup:
3657 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 6399 x D 3657mm
23 379 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066757 |
| Bredd | 6399 mm |
| Djup | 3657 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 23,4 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3027 mm |
| Fram 2 | 3027 mm |
| Vänster | 3427 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3427 mm |
| Djup Tak | 3907 mm |
| Bredd Tak | 6555 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 23,4 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




