Uterumsstomme Landskap SkimraB 6999 x D 4780mm
38 999 kr
27 299 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
6999 mm
Djup:
4780 mm
Uterumssäsong:

Skimra
B 6999 x D 4780mm
27 299 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601066773 |
| Bredd | 6999 mm |
| Djup | 4780 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 33,5 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3327 mm |
| Fram 2 | 3327 mm |
| Vänster | 4550 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 4550 mm |
| Djup Tak | 5030 mm |
| Bredd Tak | 7155 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 33,5 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




