Uterumsstomme Landskap SkimraB 3357 x D 4380 mm
26 299 kr
15 999 krSpara 39 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
3357 mm
Djup:
4380 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 3357
3 429 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
12 845 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 1
16 149 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 4-Spot
13 399 kr
Skimra
B 3357 x D 4380 mm
15 999 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849347 |
| Bredd | 3357 mm |
| Djup | 4380 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 14,7 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3127 mm |
| Vänster | 4150 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 4150 mm |
| Djup Tak | 4630 mm |
| Bredd Tak | 3513 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 14,7 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




