Uterumsstomme Landskap SkimraB 3657 x D 3357 mm
24 849 kr
15 499 krSpara 38 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
3657 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 3657
3 499 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 1
16 149 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
12 845 kr
Skimra
B 3657 x D 3357 mm
15 499 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849349 |
| Bredd | 3657 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 12,3 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3427 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 3607 mm |
| Bredd Tak | 3813 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 12,3 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




