Uterumsstomme Landskap SkimraB 3980 x D 3980 mm
27 499 kr
19 249 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
3980 mm
Djup:
3980 mm
Uterumssäsong:
TakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 3980
4 234 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 20m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
15 189 krLED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 2
18 849 kr
Skimra
B 3980 x D 3980 mm
19 249 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849358 |
| Bredd | 3980 mm |
| Djup | 3980 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 15,8 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 3750 mm |
| Vänster | 3750 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3750 mm |
| Djup Tak | 4230 mm |
| Bredd Tak | 4136 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 15,8 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




