Uterumsstomme Landskap SkimraB 4380 x D 3357 mm
25 499 kr
15 999 krSpara 37 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
4380 mm
Djup:
3357 mm
Uterumssäsong:
LED-belysningIntegrerad LED-Belysning Landskap för Uterumsstomme Skimra 6-Spot
17 599 krGrundbehandlingGrundbehandling Landskap Skimra 2
18 849 krTakavvattningTakavvattning Landskap Skimra B 4380
4 304 krGrundKomplett Grundmäklarna Grundpaket Mot Fasad 15m2 , Isoleringstjocklek 200 mm, 2x90°
12 845 kr
Skimra
B 4380 x D 3357 mm
15 999 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Komplett stomme till uterumsbygget med allt som behövs. Stommen levereras kapad så du behöver bara sätta ihop den med de medföljande detaljerna. Smart och snygg lösning i konstruktionen gör att du slipper onödiga och fula infästningar.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanRejäl stomme, mycket nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 60849361 |
| Bredd | 4380 mm |
| Djup | 3357 mm |
| Färg | Obehandlad |
| Typ | Fasadmonterat uterum |
| Area | 14,7 m² |
| Uterumssäsong | Förlängd sommar, Sommar |
| Fram 1 | 4150 mm |
| Vänster | 3127 mm |
| Modellkod | 11 |
| Höger | 3127 mm |
| Djup Tak | 3607 mm |
| Bredd Tak | 4536 mm |
| Antal tak | 1 st |
| Area | 14,7 m2 |
| Material | Limträ |
| Modell | Pulpettak |
| Profil | Aluminium |
| Säsong | Förlängd sommar |
| Serie | Skimra |
| Snözon | 3 |




